Poncho Nuestro BB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poncho Nuestro BB

- Za Fanove Poncha -
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ucker pise knjigu!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Anahi_Ema

Anahi_Ema


Broj poruka : 159
Datum upisa : 15.02.2009

Ucker pise knjigu!!! Empty
PočaljiNaslov: Ucker pise knjigu!!!   Ucker pise knjigu!!! Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 9:01 am

To vec verovatno znate,jer svi zivi pricaju o tome Smiley Ali cisto da vam napisem par stvari koje ja znam...
Svi misle da ce kniga biti biografija grupe RBD,odnosno njihova prica...Medjutim u knjizi ce se raditi o malim tajnama grupe RBD koje publika ne zna i koje nije imala ni priliku da sazna...Svrha ove knjige jeste da zeli fanovima da priblizi kakav je RBD iza scene,iza nastupa i iza malih ekrana...Da ih malo bolje upoznaju,da se nasmeju njihovim ludorijama(vec zamisljam hehe),itd...
Knjiga jos uvek nije zavrsena,ali ce se potruditi da to bude sto brze jer su svi jako nestrpljivi...ali naravno sacekacemo koliko god treba i nadam se da cemo je nekako nabaviti kada se pojavi...a hocemo!:)Verovatno vas zanima kada ce bar odprilike biti zavrsena,ali verujte mi nemam pojma...ni on sam nema pojma Smiley ali kao sto sam rekla nada se(a i mi se nadamo) da ce pored svih obaveza sto ima uspeti da je zavrsi u sto kracem roku,a da to naravno ne utice na njen kvalitet(sto sumnjam;)!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Ucker pise knjigu!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ucker sa ,,BRUSOM''!!!
» Ucker u ,,SHOPPING-u!!!
» Ucker sa ,,Porodicom"!!!
» Kada bih vas pitao Ucker...
» Sta to Ucker ,,radi"???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Poncho Nuestro BB :: - RBD - :: - Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann --
Skoči na: