Poncho Nuestro BB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poncho Nuestro BB

- Za Fanove Poncha -
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poruka Anahi na Uniju 05-02-2009

Ići dole 
AutorPoruka
Anahi_Ema

Anahi_Ema


Broj poruka : 159
Datum upisa : 15.02.2009

Poruka Anahi na Uniju 05-02-2009 Empty
PočaljiNaslov: Poruka Anahi na Uniju 05-02-2009   Poruka Anahi na Uniju 05-02-2009 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 4:53 am

Zdravo! Kako ste moji najbolji prijatelji na planeti? I nemojte da mi kazete “koji lazov”, u stvari, to me cini sposobnom da vas osetim, da ste vi osobe koje me vole, koje me nikada ne ostavljaju samu, koje ne zaboravljaju na mene, koje me se secaju ko sam u stvarnosti bez obzira na to sta kazem svetu…Osecam se esencijalno, budite u meni osecaj da tamo negde postoji neko ko misli i brine o tome sta je najbolje za mene. Malo sam melanholicna iskreno…Zapravo, napokon sam shvatila mnoge stvari, shvatila sam da je nas forum na TRECEM MESTU! STA? Huh, huh, huh? NEEE!
Ovo je isuvise tuzno…Nema veze, shvatila sam da sada, vise nego ikad, racunam na vasu podrsku! I to me rastuzuje na nacin koji ni ne mozete zamisliti! Takodje, vi sto glasate…Najbolji par Smile))
I vidim da ste ocarani parom za novelu!!! Hvala vam od srca, za svu ljubav, radite sve sto i do sada, a ja cu svom svojom ljubavlju uvek raditi na tome da opravdam vase poerenje. saljem vam milion poljubaca, i nadam se da se univerzum vrti i dalje i vodi ka boljim putevima koje cemo ispuniti svetloscu!

Izvor : UniVision
Nazad na vrh Ići dole
 
Poruka Anahi na Uniju 05-02-2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ostavila poruke na Uniju 8.2.2009.!!!
» Anahi operisala nos???
» Anahi je najlepsi par sa...?
» Anahi reklamira AVON!!!
» Anahi sprema specijalan CD!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Poncho Nuestro BB :: - RBD - :: - Oficijalne vesti --
Skoči na: